Drtiče tabáku a bylinek slouží k nadrcení Vašeho oblíbeného kuřiva. V naší nabídce najdete plastové, dřevěné nebo kovové drtičky bylinek nebo tabáku v různém designu a provedení, které tento úkon zvládnou raz dva. Drtičky můžete vybírat mezi jednoduššími dvoudílnými, ale také třeba tří nebo čtyřdílnými, které jsou mimo drtící částí navíc vybavené sítkem a zásobníkem pro nadrcené kuřivo. Špičkou v kvalitě jsou drtiče vyrobené z eloxovaného hliníku CNC technologií, které velmi dobře připraví oblíbenou směs. Novinkou v našem sortimentu jsou elektrické drtičky Otto Banana Bros s plničkou dutinek Cones. Dále v našem širokém sortimentu najdete nejen skleněné, ale také kovové šlukovky, které máme v různém provedení a designech. Pro přesné vážení tabáků nebo bylin nabízíme kapesní digitální váhy s podsvíceným displejem.
Seznam
Kód:16776
Bubbler Marley Natural, skleněný - Skleněný bubbler Marley Natural. Hybridní vodní a suchá dýmka (šlukovka) - to je bubbler, který nabízí to nejlepší z obou světů. Masivní skleněné dno s větším množstvím vody a kulovou perkolací s pěti otvory zajišťují prvotřídní filtraci a ochlazení kouře. Stylový bubbler z kolekce Natural Glass je v transparentním provedení v kombinaci s dřevěnými prvky z černého ořechu, které mu dávají jedinečný vzhled. Dřevěné odnímatelné části uchycené na pevný závit umožnují šlukovku rozložit. Díky tomuto je její čištění velmi jednoduché. Oproti standardním šlukovkám je tento precizně zpracovaný bubbler vyrobený z ručně foukaného tepelně odolného borosilikátového skla tloušťky 3 mm. Na boku skleněného kotlíku najdete otvor pro turbo. Bubbler je dodávaný v originální krabici s výplní zabraňující poškození.

Bubblery s jedinečným vzhledem a kvalitním zpracováním, to je Marley Natural. Kolekce Natural Glass nabízí precizně zpracované kuřácké potřeby vyráběné z černého ořechu a kvalitního ručně foukaného borosilikátového skla, které zajišťují perfektní odolnost a elegantní vzhled.

Délka bubbleru: 14,5 cm
Výška bubbleru: 15 cm
Průměr bubbleru vnější: 3,8 cm/4,4 cm
Průměr/výška prostoru pro kuřivo: 2,3 cm/1 cm
Průměr sítka do bubbleru: 12 mm
Turbo: ano
Perkolace: ano
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

a target=_blank href=https://youtu.be/YUtu_NFS73w3D prezentace produktu/a
18+
Dostupnost: Není skladem
2 190,00 Kč
s DPH / ks
Dočasně vyprodáno
< 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 Zobrazeno 190-206 z 206
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.