Náš eshop nabízí vodní dýmky slengově řečené vodnice či sisha v široké a pestré nabídce včetně bohatého příslušenství, které při kouření z vodnice budete potřebovat. V našem sortimentu najdete velký výběr vodních dýmek, které Vás upoutají již na první pohled. Ať už to budou dýmky malé či střední nebo Vás zaujmou úplně ty největší vodní dýmky, jistě si s vybranou dýmkou užijete mnoho zábavy a relaxu.

Moderní hliníkové vodní dýmky Aladin, Kaya, Wandy, Dreamliner a další jsou vyhledávané pro svoji kvalitu, povrchové zpracováním a atraktivní design. Tyto jedno či více šlauchové dýmky jsou vybavené kvalitní skleněnou vázou, kovových tělem z eloxovaného hliníku, v některých případech z nerezu, praktickými silikonovými šlauchy, hliníkovými náustky a korunkou s nástavcem badcha.

V nabídce vodních dýmek najdete také levnější dýmky, které jsou díky své menší velikosti a ceně vhodné jako vodní dýmka cestovní, kterou jednoduše sbalíte sebou a jedete na výlet. K vodním dýmkám dodáváme kompletní příslušenství jako jsou uhlíky, náhradní hadice, náustky nebo korunky na dýmku a samozřejmě také výborné tabáky do vodní dýmky Al-Sultan nebo tabák Medite s mnoha vynikajícími příchutěmi.

Seznam
1  2  3  4  5  6  7  8  >
 Zobrazeno 1-21 z 168
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.