Sáček Boveda nebo Integra Boost slouží k udržení stálé a správné vlhkosti v uzavřeném prostoru, kde jsou skladovány byliny, kuřivo, tabák, koření a další sušiny. V naší nabídce najdete dvě varianty Boveda 72% a 62% udržované vlhkosti v 8g balení nebo sáček Integra Boost 72% vlhkosti ve větším balení 67g, který je určený pro skladování sušiny až do 450g hmotnosti. Integra Boost navíc obsahuje indikační kartu, která vám poví, kdy je zapotřebí sáček vyměnit.
Seznam

Sáček Integra Boost 72% slouží k udržení stabilní vlhkosti 72% RH. Integra Boost je chytrá technologie, která udržuje konstantní vlhkost sušiny v uzavřené nádobě nebo třeba v humidoru a tím zabraňuje plísním a přeschnutí. Obsah sáčku 67g je optimální pro udržování dané vlhkosti až do 450g sušiny a to při střednědobém nebo dlouhodobém skladování. Použití Integra Boost je zcela jednoduché, sáček vyndáte z průhledné folie a vložíte spolu s indikační kartou do nádoby a uzavřete ji. Indikační karta, která je součástí balení ukazuje dosaženou požadovanou vlhkost (růžové kolečko) a nebo na ní uvidíte, kdy je nutné sáček vyměnit, protože je vypotřebovaný (modré kolečko). Integra Boost funguje jednoduše. Pokud je relativní vlhkost sušiny více jak 72%, sáček přebytečnou vlhkost natáhne do sebe. Poté vlhkost v nádobě zreguluje na daných 72% tak, že skladovaná sušina (bylina) bude mít svoji relativní vlhkost na stejné úrovni a neklesne pod ní - nedojde k přeschnutí. Využití tohoto praktického produktu je všude tam, kde potřebujete něco skladovat při konstantní vlhkosti, protože vyšší vlhkost způsobuje plíseň, nižší zase znehodnotí konzistenci, chuť a vůni. Integra Boost je vhodná pro skladování doutníků, koření, bylinek, tabáku, čaje a dalších jiných sušin. Výhody Integra Boost 72%: - obousměrná regulace vlhkosti - produkt neobsahuje sůl a žádné toxické látky - zachovává hmotnost, chuť, vůni a kvalitu - technologie ihned připravená k použití - indikační karta - i bez otevření nádoby máte přehled Specifikace: - rozměry sáčku 15x10x0,6 cm - vlhkost 72% RH Integra Boost není určena na sušení rostlin, ale pro obousměrnou regulaci vlhkost. Proto je nutné ji používat s dostatečně usušenými, ale nepřeschlými bylinami. Cena je uvedena za jedno prodejní balení. Prodejní balení: 1 sáček

Kód:922009
Integra Boost 67g, 72% vlhkost, 1ks - Sáček Integra Boost 72% slouží k udržení stabilní vlhkosti 72% RH. Integra Boost je chytrá technologie, která udržuje konstantní vlhkost sušiny v uzavřené nádobě nebo třeba v humidoru a tím zabraňuje plísním a přeschnutí. Obsah sáčku 67g je optimální pro udržování dané vlhkosti až do 450g sušiny a to při střednědobém nebo dlouhodobém skladování. Použití Integra Boost je zcela jednoduché, sáček vyndáte z průhledné folie a vložíte spolu s indikační kartou do nádoby a uzavřete ji. Indikační karta, která je součástí balení ukazuje dosaženou požadovanou vlhkost (růžové kolečko) a nebo na ní uvidíte, kdy je nutné sáček vyměnit, protože je vypotřebovaný (modré kolečko). Integra Boost funguje jednoduše. Pokud je relativní vlhkost sušiny více jak 72%, sáček přebytečnou vlhkost natáhne do sebe. Poté vlhkost v nádobě zreguluje na daných 72% tak, že skladovaná sušina (bylina) bude mít svoji relativní vlhkost na stejné úrovni a neklesne pod ní - nedojde k přeschnutí. Využití tohoto praktického produktu je všude tam, kde potřebujete něco skladovat při konstantní vlhkosti, protože vyšší vlhkost způsobuje plíseň, nižší zase znehodnotí konzistenci, chuť a vůni. Integra Boost je vhodná pro skladování doutníků, koření, bylinek, tabáku, čaje a dalších jiných sušin. 

Výhody Integra Boost 72%:
-	obousměrná regulace vlhkosti
-	produkt neobsahuje sůl a žádné toxické látky
-	zachovává hmotnost, chuť, vůni a kvalitu
-	technologie ihned připravená k použití
-	indikační karta - i bez otevření nádoby máte přehled

Specifikace:
-	rozměry sáčku 15x10x0,6 cm
-	vlhkost 72% RH

Integra Boost není určena na sušení rostlin, ale pro obousměrnou regulaci vlhkost. Proto je nutné ji používat s dostatečně usušenými, ale nepřeschlými bylinami. Cena je uvedena za jedno prodejní balení.

Prodejní balení: 1 sáček
18+
Dostupnost: Skladem
155,00 Kč
s DPH / ks
 Zobrazeno 1-2 z 2
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.